Loading...
O festiwalu rodzinnym w dąbrowie górniczej

O festiwalu rodzinnym w Dąbrowie Górniczej Dębowy Maj mówi się zawsze z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu każda osoba jest w stanie zaplanować sobie wolny czas. Po to, aby móc wziąć udział w fantastycznej zabawie, jaka odbywa się na świeżym powietrzu. W Parku Zielona, okolicach Pogorii III i Fabryki Pełnej Życia, działo się mnóstwo dobrego, ciesząc przy tej okazji wszystkich mieszkańców miasta.

Najciekawsze atrakcje na festiwalu rodzinnym

Dzieci mogły cieszyć się grami planszowymi, jakie oferowane były w rozmiarze XXL. Do tego można jeszcze wymienić układanki planszowe - również w tym samym rozmiarze. Nie lada atrakcja dla najmłodszych, ale również dorośli mogli również skorzystać z takich właśnie atrakcji. Wśród najciekawszych atrakcji można również wymienić Rajd Na Orientację Dębowy Włóczykij.


Zabawy i wydarzenia na festiwalu rodzinnym w Dąbrowie Górniczej

Za każdym razem przyciągają one rzesze osób - młodszych i starszych. Do wykorzystana było również Miasteczko Rowerowe. Mieszkańcy otrzymali również możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej na terenie CSiR-u, a także można było skorzystać z rampy do jazdy na deskorolce lub hulajnodze na terenie CSiR-u.

Jak spędzić czas podczas festiwalu rodzinnego?

Aktywnie. Skoro tyle atrakcji dostępnych jest na miejscu, to trzeba ze wszystkich opcji skorzystać - dopóki będzie czas. Na taki festyn za każdym razem warto przyjść z całą rodziną. Każda osoba znajdzie coś dla siebie i będzie mogła przy tej okazji doskonale się bawić oraz zrelaksować.