Loading...
kino pogoria dąbrowa górnicza

Najnowsze produkcje światowego i krajowego kina goszczą w jednym z najnowocześniejszych kompleksów kinowych regionu. Kino Pogoria Dąbrowa Górnicza to jedno z kin znanej sieci, prezentującej najnowsze osiągnięcia technologiczne w zestawieniu z bogatym repertuarem i dbałością o niezwykły komfort klientów. W pięciu klimatyzowanych salach znajdziesz wytchnienie w najcieplejsze dni oraz przyjemne ciepło w długie, jesienne i zimowe wieczory. 

Kino Dąbrowa Górnicza

Kino Pogoria Dąbrowa Górnicza jest doskonale zlokalizowane, zapewniając dogodny dojazd, miejsca parkingowe oraz łatwość dostępu osobom niepełnosprawnym. Obiekt wyposażony został w nowoczesne ekrany perełkowe Harkness, gwarantujące niezwykłą jakość obrazu. Sale klimatyzowane pozwalają pomieścić jednocześnie ponad ośmiuset widzów. Dwie sale obiektu wyposażone zostały w najnowocześniejszą technologię DepthQ, dzięki której widzowie mogą oglądać filmy w efekcie trójwymiaru. Kino Dąbrowa Górnicza mieści się w kompleksie handlowo-usługowym Pogoria. Przekonaj się o jego doskonałej jakości i sprawdź, jaki repertuar oferuje. 

Kino Pogoria Dąbrowa Górnicza

Kino Pogoria Dąbrowa Górnicza jest obiektem, w którym wygodnie możesz zasiąść do obejrzenia najnowszych produkcji filmowych, realizowanych przez najbardziej znane wytwórnie światowe. Premiera, na którą czekasz obowiązkowo musi odbyć się w Twoim ulubionym kinie Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Wybierz się na którąś z nowości, film z oferty familijnej lub na wyczekiwaną produkcję rodzimą. W ofercie akcje specjalne, jak kino kobiet, nocne maratony filmowe, produkcje dla dzieci. 

Autor wpisu @Admin - 03-07-22

Zobacz również

Jak założyć łańcuch rowerowy i jak o niego dbać?

Co zrobić żeby łańcuch rowerowy nie spadał? Kiedy łańcuch często spada, oznacza to, że jest po pr
@Admin 25-07-2022

Nauka jogi w Dąbrowie Górniczej

Joga Dąbrowa Górnicza cieszy się sporym zainteresowaniem wśród społeczeństwa. Nie tylko, jeżeli chodzi o os
@Admin 20-07-2022

Dąbrowa Górnicza z lotu ptaka - zobacz niesamowite ujęcia z drona

@Admin 23-06-2022

Mapa atrakcji festiwalu Dębowy Maj

Molo Wtorek: Otwarcie obiektu, pokaz sztucznych ogni
@Admin 20-06-2022

Pogoria III w Dąbrowie Górniczej - co warto wiedzieć?

Pogoria III jest jednym z czterech jezior w Dąbrowie Górniczej, które są połączone właśnie wspólną nazwą „P
@Admin 09-06-2022